

Weed You
Weed You — Barcelona kenevir kolektifi
Dernek
Barcelona’de Cannabis Social Club (asociación cannábica) — konum ve ortam
Weed You, Barcelona’de konumlanan bir Cannabis Social Club (asociación cannábica) olup belediyenin kuzeybatı kesiminde, 0801x posta bölgesi (08011) içerisindedir. Dernek, İspanya’nin Catalonia bölgesinde, Barcelona belediyesinde kayıtlıdır ve o kentsel bağlamda yerel bir CSC olarak faaliyet gösterir.
Yerel bağlam: Barcelona kuzeybatı posta bölgesi
Dernek, Barcelona’nin kuzeybatı kısmında, 0801x posta bölgesinde (posta kodu 08011) yer almaktadır. Bu konum Weed You’u Barcelona belediye ve metropol bağlamı içinde konumlandırır ve üyelerine şehrin bu bölümünde hizmet verir.
Barcelona’de Cannabis Social Club (asociación cannábica) faaliyetinin yasal bağlamı
İspanya’de özel kenevir sosyal kulüpleri belirli bir yasal çerçeve altında faaliyet gösterir. Özel kenevir sosyal kulüpleri (CSC) Dernekler Hakkında 1/2002 Organik Kanunu uyarınca kayıtlı kâr amacı gütmeyen dernekler olarak işler. Ulusal ceza hukuku bağlamında İspanya Ceza Kanunu Madde 368 ve Yargıtay kararları (STS 2021-2024) tanıtım veya ticari çerçevelerle ilgili hususları kapsar.
Dernek modeli: Weed You’un Cannabis Social Club (asociación cannábica) olarak tanımı
Weed You, Cannabis Social Club (asociación cannábica) olarak yapılandırılmıştır. Bu nedenle Barcelona ve daha geniş Catalonia bölgesindeki dernekler için tanımlanan CSC modeli içinde yer alır.
Barcelona’de Weed You için üyelik bilgileri
Weed You üyeliği için asgari yaş 21’dir. Bu gereklilik Barcelona ve çevresindeki belediye alanındaki potansiyel üyeler için geçerlidir.
Kuruluş ve tarihçe notu
Weed You, Barcelona’de 2013 yılından beri faaliyet göstermektedir.
Barcelona’de dernek modelinin anlamı
Barcelona’de bir Cannabis Social Club (asociación cannábica) olarak Weed You, 1/2002 Organik Kanunu ile tanımlanan özel kâr amacı gütmeyen dernek modeline uygundur. İspanya Ceza Kanunu Madde 368 ve Yargıtay kararları (STS 2021-2024) gibi ulusal yasal referanslar, İspanya’de CSC’lere uygulanan yasal bağlamın bir parçasıdır.
Weed You için pratik bilgiler
Weed You, Barcelona belediyesinin kuzeybatı kesiminde, 0801x posta bölgesi (08011) içinde yer almaktadır. Dernek kendisini Barcelona ve Catalonia’in belediye ve bölgesel bağlamında faaliyet gösteren bir Cannabis Social Club (asociación cannábica) olarak tanımlar.
Weed You (Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona) hakkında sık sorulan sorular
Weed You nedir?
Weed You, Barcelona merkezli bir Cannabis Social Club (asociación cannábica)’dır.
Weed You Barcelona’de nerede bulunuyor?
Belediyenin kuzeybatı kısmında, 0801x posta bölgesinde (08011) yer almaktadır.
Üyelik için asgari yaş gereksinimi nedir?
Üyelik 21 yaşından itibaren mümkündür.
Dernek hangi yasal çerçevede faaliyet gösterir?
Özel kenevir sosyal kulüpleri 1/2002 Organik Kanunu uyarınca kayıtlı kâr amacı gütmeyen dernekler olarak faaliyet gösterir; İspanya Ceza Kanunu Madde 368 ve Yargıtay kararları (STS 2021-2024) CSC’leri etkileyen ulusal yasal bağlamın parçalarıdır.
Bu özel bir dernektir. Giriş kulübün takdirine bağlıdır. Barcelona Social Clubs yalnızca bilgilendirme ve tanışma hizmetleri sağlar; kenevir ürünleri satmaz, dağıtmaz veya teşvik etmez.
Açık olduğumuz saatler
| Pazartesi | 11:00 - 00:00 |
| Salı | 11:00 - 00:00 |
| Çarşamba | 11:00 - 00:00 |
| Perşembe | 11:00 - 00:00 |
| Cuma | 11:00 - 00:00 |
| Cumartesi | 11:00 - 00:00 |
| Pazar | 11:00 - 00:00 |
Nasıl üye olunur
Tüm ayrıntılara ulaşmanın en hızlı yolu — bekleme yok, gidip gelme yok.
FastTrack pasını hemen al
FastTrack’ini seçmek için aşağıya dokun — sadece bu kulüp, bir paket ya da tüm ada. Kilidi açmana saniyeler kaldı.
Bu kulübün kilidini aç
FastTrack bu kulübü anında açar. Pasın ücretsiz hesabına kaydedilir ve e-postayla bilet olarak gelir — istediğin an hazır.
Tüm ayrıntıları öğren
Kulübün tam konumu, yol tarifi, ev kuralları ve iletişim bilgisini içeren tek bir e-posta — ve bu sayfadaki her kilitli ayrıntı açılır. Ne bekleyeceğini tam olarak bileceksin.
Tamamen hazırlıklı şekilde iletişime geç
Kulüp gelişinden önceden haberdardır ve sen kuralları, yolu ve nasıl işlediğini zaten bilirsin — böylece ilk temas akıcı ve güvenli olur.
FastTrack sahibi olarak, buradan doğrudan kulübe üyelik talebi gönderebilirsin.
Yalnızca kulüp sahibi bu özelliği etkinleştirdiyse kullanılabilir.
FastTrack sahibi olarak, buradan doğrudan kulübe üyelik talebi gönderebilirsin.
Yalnızca kulüp sahibi bu özelliği etkinleştirdiyse kullanılabilir.
Bu kulüp için ücretsiz bir kilit açma içeren bir FastTrack paketiniz zaten var.
Ada paketiniz istediğiniz zaman herhangi bir kulübün kilidini açar — sınırsız.
Henüz bir kulübe atanmamış bir FastTrack Pass'iniz var.
Weed You’i bul
Üyeler ne diyor
Henüz değerlendirme yok
Bu kulüple ilgili deneyiminizi ilk paylaşan siz olun.
Yakındaki kulüpler

Amnesia Haze
Yarın 11:00'de açılıyorWeed You'dan yaklaşık 0.1 kmBarcelona, Catalonia
Sensi Social Club
Şimdi açıkWeed You'dan yaklaşık 0.3 kmBarcelona, Catalonia- Güncellendi

Casanova Weed Club
Yarın 09:00'de açılıyorWeed You'dan yaklaşık 0.3 kmBarcelona, Catalonia - Güncellendi

La Llavor D'or
Yarın 11:00'de açılıyorWeed You'dan yaklaşık 0.3 kmBarcelona, Catalonia Comunitat Somni Groc
Şimdi açıkWeed You'dan yaklaşık 0.3 kmBarcelona, Catalonia
Relax BCN
Şimdi açıkWeed You'dan yaklaşık 0.4 kmBarcelona








