

Cali Dream
Północno-wschodni klimat Barcelony
Stowarzyszenie
Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona w rejonie 08003
Cali Dream to Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona, zlokalizowany w Barcelona, w północno-wschodniej części gminy oraz w dzielnicy pocztowej 0800x. Jako prywatne stowarzyszenie non-profit i stowarzyszenie wyłącznie dla członków należy do lokalnej sceny CSC w Barcelona, a nie do miejsca otwartego dla ogółu.
Jego położenie osadza go w dużym miejskim kontekście w , a szersze otoczenie metropolitalne gminy Barcelona wpływa na charakter tej okolicy: miejskiej, zwartej i wyraźnie zakorzenionej w mieście. Dla osób szukających wpisu Cannabis Social Club (asociación cannábica) lub Cannabis Social Club (asociación cannábica) Hiszpania, Cali Dream wyróżnia się tym, że jest ściśle związany z tym konkretnym zakątkiem Barcelona.
Północno-wschodnia część Barcelona wokół Cali Dream
Lokalna okolica wokół Cali Dream leży po północno-wschodniej stronie Barcelona, w obszarze pocztowym 08003 i w szerszej dzielnicy 0800x. Nadaje to stowarzyszeniu bardzo miejski charakter: gęstą zabudowę, zwartą tkankę miejską i lokalizację zdecydowanie wewnątrz gminy, a nie na jej obrzeżach.
Ponieważ konkretna dzielnica nie została podana, najpewniej można ją umiejscowić poprzez znaną geografię miasta. To i tak czyni ten wpis rozpoznawalnym: Cali Dream jest osadzone w Barcelona, w , w Hiszpania, a zarówno prowincja Barcelona, jak i gmina Barcelona są częścią jego tożsamości.
Członkostwo i dostęp w tym CSC w Barcelona
Cali Dream działa jako prywatne stowarzyszenie wyłącznie dla członków w Barcelona. Wstęp odbywa się na podstawie polecenia i według uznania stowarzyszenia, co jest standardowym modelem dla CSC takiego jak to w .
W przypadku wpisu do katalogu Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona oznacza to, że nacisk kładzie się na członkostwo w stowarzyszeniu, a nie na otwarty dostęp publiczny. To samo dotyczy szerszego kontekstu Cannabis Social Club (asociación cannábica) i Cannabis Social Club (asociación cannábica) Hiszpania: model jest lokalny, prywatny i oparty na własnych zasadach stowarzyszenia.
Praktyczne informacje o Cali Dream w Barcelona
W praktyce najlepiej korzystać z aktualnych kanałów kontaktu stowarzyszenia dla Cali Dream w Barcelona.
- Adres:
- Telefon:
Klub można też znaleźć w mediach społecznościowych:
Jak w przypadku każdego stowarzyszenia wyłącznie dla członków w Barcelona, szczegóły dotyczące dostępu są ustalane prywatnie i mogą się zmieniać, dlatego najlepiej opierać się na aktualnych danych kontaktowych przypisanych do stowarzyszenia.
FAQ o Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona Cali Dream
Czym jest Cali Dream?
Cali Dream to Cannabis Social Club (asociación cannábica) w Barcelona, działający jako prywatne stowarzyszenie non-profit i stowarzyszenie wyłącznie dla członków.
Gdzie się znajduje?
Jest w Barcelona, w północno-wschodniej części gminy, na obszarze 08003 i w szerszej dzielnicy pocztowej 0800x.
Czy to miejsce publiczne?
Nie. Stowarzyszenie działa w prywatnym modelu wyłącznie dla członków w Barcelona.
Do jakiego regionu należy?
Należy do , w Hiszpania.
Co członkowie tu znajdą
Godziny otwarcia
| Poniedziałek | 10:00 - 00:30 |
| Wtorek | 10:00 - 00:30 |
| Środa | 10:00 - 00:30 |
| Czwartek | 10:00 - 00:30 |
| Piątek | 10:00 - 00:30 |
| Sobota | 10:00 - 00:30 |
| Niedziela | 10:00 - 00:30 |
Jak dołączyć
Najszybszy sposób na wszystkie szczegóły — bez czekania, bez wymiany wiadomości tam i z powrotem.
Zdobądź teraz swój pass FastTrack
Kliknij poniżej, aby wybrać swój FastTrack — tylko ten klub, pakiet albo całą wyspę. Do odblokowania zostały sekundy.
Odblokuj ten klub
FastTrack odblokowuje ten klub od razu. Twój pass zapisuje się na twoim darmowym koncie i przychodzi e-mailem jako bilet — gotowy, kiedy tylko zechcesz.
Poznaj wszystkie szczegóły
Jeden e-mail z dokładną lokalizacją klubu, dojazdem, regulaminem i kontaktem — i odblokowuje się każdy zablokowany szczegół na tej stronie. Będziesz dokładnie wiedzieć, czego się spodziewać.
Skontaktuj się w pełni przygotowany
Klub jest wcześniej poinformowany o twoim przyjściu, a ty znasz już zasady, trasę i to, jak wszystko działa — dzięki temu pierwszy kontakt jest płynny i pewny.
Jako posiadacz FastTracka możesz stąd wysłać prośbę o członkostwo bezpośrednio do klubu.
Dostępne tylko wtedy, gdy właściciel klubu włączył tę funkcję.
Jako posiadacz FastTracka możesz stąd wysłać prośbę o członkostwo bezpośrednio do klubu.
Dostępne tylko wtedy, gdy właściciel klubu włączył tę funkcję.
Masz już pakiet FastTrack z bezpłatnym odblokowaniem dla tego klubu.
Twój pass na całą wyspę odblokowuje dowolny klub, kiedy tylko chcesz — bez limitu.
Masz FastTrack Pass, który nie został jeszcze przypisany do klubu.
Znajdź Cali Dream
Co mówią członkowie
Jeszcze brak recenzji
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoim doświadczeniem z tym klubem.
Kluby w pobliżu
Aarc (Asociación D'amics Reunits Per La Cultura)
Otwiera o 17:00≈ 0.1 km od Cali DreamBarcelona, Catalonia
Kush Weed Coffeeshop
Otwiera o 11:00≈ 0.1 km od Cali DreamBarcelonaLagel
≈ 0.1 km od Cali DreamBarcelona, Catalonia- Zaktualizowano

Sunflower
Otwiera o 14:00≈ 0.1 km od Cali DreamBarcelona, Catalonia 
Cali Bud
Otwiera o 11:00≈ 0.2 km od Cali DreamBarcelona, Catalonia
Weed Cafe Barcelona
Otwiera o 09:00≈ 0.2 km od Cali DreamBarcelona








