Three Corners
Stowarzyszenie
Godziny otwarcia
| Poniedziałek | Zamknięte |
| Wtorek | Zamknięte |
| Środa | Zamknięte |
| Czwartek | Zamknięte |
| Piątek | Zamknięte |
| Sobota | Zamknięte |
| Niedziela | 00:00 - 00:00 |
Jak dołączyć
Najszybszy sposób na wszystkie szczegóły — bez czekania, bez wymiany wiadomości tam i z powrotem.
Zdobądź teraz swój pass FastTrack
Kliknij poniżej, aby wybrać swój FastTrack — tylko ten klub, pakiet albo całą wyspę. Do odblokowania zostały sekundy.
Odblokuj ten klub
FastTrack odblokowuje ten klub od razu. Twój pass zapisuje się na twoim darmowym koncie i przychodzi e-mailem jako bilet — gotowy, kiedy tylko zechcesz.
Poznaj wszystkie szczegóły
Jeden e-mail z dokładną lokalizacją klubu, dojazdem, regulaminem i kontaktem — i odblokowuje się każdy zablokowany szczegół na tej stronie. Będziesz dokładnie wiedzieć, czego się spodziewać.
Skontaktuj się w pełni przygotowany
Klub jest wcześniej poinformowany o twoim przyjściu, a ty znasz już zasady, trasę i to, jak wszystko działa — dzięki temu pierwszy kontakt jest płynny i pewny.
Jako posiadacz FastTracka możesz stąd wysłać prośbę o członkostwo bezpośrednio do klubu.
Dostępne tylko wtedy, gdy właściciel klubu włączył tę funkcję.
Jako posiadacz FastTracka możesz stąd wysłać prośbę o członkostwo bezpośrednio do klubu.
Dostępne tylko wtedy, gdy właściciel klubu włączył tę funkcję.
Masz już pakiet FastTrack z bezpłatnym odblokowaniem dla tego klubu.
Twój pass na całą wyspę odblokowuje dowolny klub, kiedy tylko chcesz — bez limitu.
Masz FastTrack Pass, który nie został jeszcze przypisany do klubu.
Znajdź Three Corners
Co mówią członkowie
Jeszcze brak recenzji
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoim doświadczeniem z tym klubem.
Kluby w pobliżu
Cannabis Hub
Otwiera o 11:00≈ 8.8 km od Three CornersSant Andreu De Llavaneres, CataloniaIlusión
Teraz otwarte≈ 9.0 km od Three CornersPineda De Mar, CataloniaPineda De Estudios Sobre El Cánnabis
≈ 9.2 km od Three CornersPineda De Mar, Catalonia
Sticky Fingerz
Tymczasowo zamknięte≈ 9.3 km od Three CornersPineda de Mar, CataloniaDe Usuarios As De Cannabis Del Maresme (Aucm)
Otwiera o 17:00≈ 9.5 km od Three CornersPineda De Mar, CataloniaCosta Malgrat
Teraz otwarte≈ 12.6 km od Three CornersMalgrat De Mar, Catalonia



