Barcelona-SocialClubs.com
Garden Barcelona hero
Cannabis Social Club · Privé ledenvereniging

Garden Barcelona

De noordelijke CSC van Barcelona

Nog geen beoordelingen Barcelona · Catalonië · Spanje
Opent om 17:00 Geverifieerd
21+ alleen
Minimumleeftijd
17:00 - 00:00
Vandaag open
Vereniging
Cannabisvereniging
Spaans
Gesproken talen

De vereniging

Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona in de 08009-zone

Garden Barcelona is een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona, gelegen in het noordelijke deel van Barcelona binnen het postcodegebied 0800x. Als particuliere non-profitvereniging en ledenvereniging bevindt het zich in een grootstedelijke omgeving, gevormd door de bredere gemeente Barcelona en het stedelijke ritme van . Voor iedereen die op zoek is naar een Cannabis Social Club (asociación cannábica) of een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Spanje als startpunt in dit deel van de stad, is de locatie zelf het belangrijkste kenmerk: centraal in de schaal van Barcelona, maar nog steeds gekoppeld aan een specifiek postgebied, 08009.

De noordelijke setting van Barcelona rond Garden Barcelona

Zonder een specifiekere wijknaam in het bestand kan Garden Barcelona het best worden begrepen vanuit de bredere stedelijke context in het noordelijke deel van Barcelona. Daardoor voelt het duidelijk verbonden met de gemeente Barcelona en niet met één al te precieze wijkbenaming.

In een stad als Barcelona, met zoveel verschillende lagen, telt het postcodegebied mee: het 0800x-gebied plaatst de vereniging in een deel van de stad dat onmiskenbaar stedelijk is, met het tempo en de dichtheid die je mag verwachten van een grote stad in . Het resultaat is een locatie die praktisch, gevestigd en stevig verankerd aanvoelt in de dagelijkse geografie van de bekendste stedelijke centra van Spanje.

Lidmaatschap en kennismaking bij deze CSC in Barcelona

Garden Barcelona werkt als een particuliere ledenvereniging in Barcelona, dus toegang is niet publiek in commerciële zin. Het lidmaatschapsmodel is feitelijk en discreet: op introductie, naar goeddunken van de vereniging, en volgens de eigen interne regels van de club.

Voor een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona past die aanpak goed bij de lokale realiteit. Zo blijft de vereniging verankerd in Barcelona, terwijl het private karakter behouden blijft dat je van een CSC in en in heel Spanje mag verwachten.

Praktische informatie over Garden Barcelona in Barcelona

Als je de basisgegevens van deze vereniging controleert, is het belangrijkste publieke gegeven de locatie in Barcelona, Spanje, binnen het gebied 08009 van het postcodegebied 0800x.

  • Locatie: Barcelona, Spanje
  • Postcodegebied: 08009
  • Postcodezone: het postcodegebied 0800x
  • Model: Cannabis Social Club (asociación cannábica)

Omdat dit een particuliere ledenvereniging is, wordt de praktische toegang intern door de vereniging geregeld.

Veelgestelde vragen over Garden Barcelona en de locatie in Barcelona

Wat is Garden Barcelona?

Het is een Cannabis Social Club (asociación cannábica) in Barcelona, die werkt als een particuliere non-profitvereniging en ledenvereniging.

Waar is het gevestigd?

Het ligt in het noordelijke deel van Barcelona, in het gebied 08009 van het postcodegebied 0800x.

Is het een openbare locatie?

Nee. Het is een particuliere ledenvereniging, dus toegang wordt door de vereniging zelf geregeld.

Tot welk groter gebied behoort het?

De locatie maakt deel uit van de gemeente Barcelona, in , Spanje.

Wat leden hier vinden

Verdampers
Hasj
Vloeitjes
Grinders
Bongs / Waterpijpen
CBD-producten
Evenementen
LHBTQ+-vriendelijk
Lidmaatschap vereist

Wanneer we open zijn

Maandag17:00 - 00:00
Dinsdag17:00 - 00:00
Woensdag17:00 - 00:00
Donderdag17:00 - 00:00
Vrijdag17:00 - 00:00
Zaterdag17:00 - 00:00
Zondag17:00 - 00:00
Opent om 17:00
Leden en aspirant-leden zijn welkom tijdens openingstijden.
Openingstijden kunnen buiten het seizoen afwijken.

Hoe lid worden

De snelste manier om alle details te krijgen — geen wachten, geen heen-en-weer.

1

Haal nu je FastTrack-pas

Tik hieronder om je FastTrack te kiezen — alleen deze club, een bundel of het hele eiland. Je bent seconden verwijderd van ontgrendelen.

2

Ontgrendel deze club

FastTrack ontgrendelt deze club meteen. Je pas wordt opgeslagen in je gratis account en komt per e-mail als ticket — klaar wanneer jij dat bent.

3

Krijg alle details

Eén e-mail met de exacte locatie van de club, de route, de huisregels en het contact — en elk vergrendeld detail op deze pagina gaat open. Je weet precies wat je kunt verwachten.

4

Neem contact op, volledig voorbereid

De club is vooraf op de hoogte van je komst en jij kent de regels, de route en hoe het werkt al — zo verloopt het eerste contact soepel en zelfverzekerd.

Als FastTrack-houder kun je hier direct een lidmaatschapsverzoek naar de club sturen.

Alleen beschikbaar als de clubeigenaar deze functie heeft ingeschakeld.

Lidmaatschap is voorbehouden aan volwassenen en wordt privé door de vereniging afgehandeld. Barcelona Social Clubs verwerkt geen lidmaatschapsaanvragen.

Garden Barcelona vinden

Barcelona Social ClubsFastTrack-pas
Rechtstreekse toegang
Directe toegangClubcontacten, ontgrendeld
PashouderJe naam
Garden Barcelona
€19.50
90 dagen
FastTrack Pass

Eén pas ontgrendelt alles wat je nodig hebt voor je bezoek — geen wachten, geen heen-en-weer.

  • Direct ontgrendeld — en naar je telefoon gestuurd
  • Geen zoeken, geen wachten op antwoord

Wat leden zeggen

Nog geen beoordelingen

Wees de eerste die zijn ervaring met deze club deelt.

Garden BarcelonaBarcelonaOpent om 17:00
Contact