Barcelona-SocialClubs.com
Doctor Green Bcn hero
Cannabis Social Club · Privé ledenvereniging

Doctor Green Bcn

CSC in het centrum van Barcelona met lokale flair

Nog geen beoordelingen Barcelona · Catalonië · Spanje
Nu geopend Geverifieerd
18+ alleen
Minimumleeftijd
10:00 - 00:00
Vandaag open
Vereniging
Cannabisvereniging
Catalaans · Spaans
Gesproken talen

De vereniging

Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona in het centrum

Doctor Green Bcn is een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona in het centrale deel van de gemeente, in Barcelona. Als privémodel voor leden in Spanje maakt de vereniging deel uit van het netwerk van particuliere, non-profitverenigingen van de stad in plaats van een publiek toegankelijke locatie.

De ligging is verbonden met het postcodegebied 0800x en de postzone 08001, waardoor deze club midden in het dichte stedelijke weefsel van de stad ligt. Voor wie een directoryvermelding van een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Catalonia bekijkt, springt deze eruit door de directe centrale ligging in Barcelona en de duidelijke stedelijke identiteit.

De centrale wijkcontext van Barcelona

Hoewel de specifieke wijk niet wordt vermeld, bevindt de vereniging zich in het centrale deel van Barcelona, binnen de gemeente Barcelona en de provincie Barcelona. Die centrale positie geeft Doctor Green Bcn een uitgesproken stedelijk kader: dicht bij het ritme, de beweging en het alledaagse karakter van een grote stad.

Voor lezers die een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Spanje-vermelding vergelijken met andere in Spanje, zijn de postcode-instelling en de centrale gemeentelijke ligging hier de duidelijkste geografische aanknopingspunten.

Lidmaatschap bij deze Cannabis Social Club (asociación cannábica) in Barcelona

Doctor Green Bcn werkt als een ledenvereniging in Barcelona, dus de toegang is privé en op uitnodiging, met entree naar goeddunken van de vereniging. Zoals bij elke vermelding van een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Catalonia is het model gekoppeld aan lidmaatschap in plaats van aan vrije publieke toegang.

In de praktijk betekent dit dat de vereniging het best kan worden gezien als een lokale CSC in Barcelona met een private, non-profitstructuur en een gemeenschapsgedreven opzet. Als je verenigingen in het centrum van de stad vergelijkt, past Doctor Green Bcn in het vertrouwde model van Barcelona en behoudt het tegelijk een eigen identiteit.

Praktische informatie over Doctor Green Bcn in Barcelona

Doctor Green Bcn is gevestigd in Barcelona, Catalonia, Spanje, in het centrale postcodegebied 0800x en de postzone 08001. De vereniging is een Cannabis Social Club (asociación cannábica), dus de praktische toegang is gekoppeld aan de ledenstructuur.

Voor contact- en actuele sociale gegevens kun je gebruikmaken van de vermelde kanalen van de vereniging:

Je vindt deze club ook op sociale media:

Veelgestelde vragen over deze Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona

Waar ligt Doctor Green Bcn?

Het ligt in Barcelona, in het centrale deel van de gemeente, binnen het postcodegebied 0800x en de postzone 08001.

Wat voor soort vereniging is het?

Doctor Green Bcn is een Cannabis Social Club (asociación cannábica), hier omschreven als een particuliere ledenvereniging in Spanje.

Is dit een openbare locatie?

Nee. Het model is privé en gebaseerd op lidmaatschap, met toegang naar goeddunken van de vereniging.

Hoe is het gepositioneerd in de stad?

Het ligt in het centrale stedelijke gebied van Barcelona, waardoor het een duidelijke identiteit van Barcelona heeft binnen Catalonia.

Wat leden hier vinden

CBD-producten
Soortenmenu
Koffie & thee
Evenementen
Muziek / DJ
Gamen
TV/Schermen
Pooltafel
Toernooien
Tuin
LHBTQ+-vriendelijk
Lidmaatschap vereist

Wanneer we open zijn

Maandag10:00 - 00:00
Dinsdag10:00 - 00:00
Woensdag10:00 - 00:00
Donderdag10:00 - 00:00
Vrijdag10:00 - 00:00
Zaterdag10:00 - 00:00
Zondag10:00 - 00:00
Nu geopend
Sluit vandaag om 00:00. Leden en aspirant-leden zijn welkom tijdens openingstijden.
Openingstijden kunnen buiten het seizoen afwijken.

Hoe lid worden

De snelste manier om alle details te krijgen — geen wachten, geen heen-en-weer.

1

Haal nu je FastTrack-pas

Tik hieronder om je FastTrack te kiezen — alleen deze club, een bundel of het hele eiland. Je bent seconden verwijderd van ontgrendelen.

2

Ontgrendel deze club

FastTrack ontgrendelt deze club meteen. Je pas wordt opgeslagen in je gratis account en komt per e-mail als ticket — klaar wanneer jij dat bent.

3

Krijg alle details

Eén e-mail met de exacte locatie van de club, de route, de huisregels en het contact — en elk vergrendeld detail op deze pagina gaat open. Je weet precies wat je kunt verwachten.

4

Neem contact op, volledig voorbereid

De club is vooraf op de hoogte van je komst en jij kent de regels, de route en hoe het werkt al — zo verloopt het eerste contact soepel en zelfverzekerd.

Als FastTrack-houder kun je hier direct een lidmaatschapsverzoek naar de club sturen.

Alleen beschikbaar als de clubeigenaar deze functie heeft ingeschakeld.

Lidmaatschap is voorbehouden aan volwassenen en wordt privé door de vereniging afgehandeld. Barcelona Social Clubs verwerkt geen lidmaatschapsaanvragen.

Doctor Green Bcn vinden

Barcelona Social ClubsFastTrack-pas
Rechtstreekse toegang
Directe toegangClubcontacten, ontgrendeld
PashouderJe naam
Doctor Green Bcn
€19.50
90 dagen
FastTrack Pass

Eén pas ontgrendelt alles wat je nodig hebt voor je bezoek — geen wachten, geen heen-en-weer.

  • Direct ontgrendeld — en naar je telefoon gestuurd
  • Geen zoeken, geen wachten op antwoord

Wat leden zeggen

Nog geen beoordelingen

Wees de eerste die zijn ervaring met deze club deelt.

Doctor Green BcnBarcelonaNu geopend
Contact