

Greenage Club
CSC v severní Barceloně
Sdružení
Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona na severu města
Greenage Club je Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Barcelona, situovaný v severní části města. Díky tomu má tato soukromá asociace jen pro členy výrazně městský charakter Barcelona, obklopený rozsahem a energií velkoměsta. Pro každého, kdo hledá záznam Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona, jde o jasnou volbu: místní asociaci v Barcelona, v rámci Catalonia, v Španělsko.
Lokalita je zároveň spjatá s oblastí 08037 a širším poštovním obvodem 0803x, což pomáhá zasadit Greenage Club do přesně vymezené části Barcelona místo do obecného zápisu v centru města. V tak vrstevnatém městě, jako je Barcelona, dodává tato severní poloha asociaci vlastní geografickou identitu uvnitř municipality Barcelona.
Členství v tomto Cannabis Social Club (asociación cannábica) Catalonia
Stejně jako u jiných soukromých asociací jen pro členy v Barcelona je i zde členství řešeno soukromě a na doporučení, přičemž vstup záleží na uvážení asociace. Na tom zde záleží: Greenage Club není prezentován jako otevřené veřejné místo, ale jako Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Catalonia s vlastním vnitřním procesem.
U zápisu do adresáře Cannabis Social Club (asociación cannábica) Španělsko je klíčové prostě to, že přístup se řídí pravidly asociace, nikoli volným veřejným vstupem. Pokud si o Greenage Club zjišťujete informace, důležitý je jeho model soukromé asociace v Barcelona, ne návštěva ve stylu běžné provozovny.
Sousedská atmosféra kolem tohoto CSC v Barcelona
Protože nebyl ověřen žádný další název čtvrti, nejjasnější místní obraz tvoří severní část Barcelona a poštovní oblast 08037. Greenage Club tak leží v části Barcelona, která působí výrazně městsky, nikoli předměstsky nebo odlehle, a zároveň je dostatečně specifická, aby asociaci dala rozpoznatelnou místní stopu.
Z hlediska SEO a místního kontextu zapadá tento zápis Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona přehledně do širší geografie Barcelona, Catalonia a municipality Barcelona. Výsledkem je identita klubu pevně ukotvená v místě: nejdřív Barcelona, pak severní poloha ve městě a jako přesnější prostorový marker obvod 0803x.
Praktické informace o Greenage Club v Barcelona
Tato soukromá nezisková asociace se nachází v Barcelona, Catalonia, Španělsko.
Místo: Barcelona, 08037
Kontakt: /
Tento klub najdete také na sociálních sítích:
Protože je přístup soukromý a řízený pravidly asociace, je nejlepší vnímat Greenage Club jako členům určenou asociaci, nikoli jako veřejné místo.
FAQ o tomto zápisu Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona
Kde se Greenage Club nachází?
Je v Barcelona, v Catalonia, Španělsko, přičemž nejjasněji ověřené geografické body jsou oblast 08037 a severní část města.
O jaký typ asociace jde?
Greenage Club je Cannabis Social Club (asociación cannábica), označovaný také jako soukromá nezisková asociace jen pro členy.
Je to veřejné místo?
Ne. Ověřený model je soukromý a jen pro členy, s přístupem podle uvážení asociace.
Čím je tento zápis v Barcelona specifický?
Jeho poloha je přesně ukotvená v severní části Barcelona a v širším poštovním obvodu 0803x, což asociaci dává jasnou místní identitu.
Co zde členové najdou
Kdy máme otevřeno
| Pondělí | 11:00 - 00:00 |
| Úterý | 11:00 - 00:00 |
| Středa | 11:00 - 00:00 |
| Čtvrtek | 11:00 - 00:00 |
| Pátek | 11:00 - 01:00 |
| Sobota | 11:00 - 01:00 |
| Neděle | 11:00 - 00:00 |
Jak se přidat
Nejrychlejší cesta ke všem podrobnostem — žádné čekání, žádné dohadování.
Získej svůj FastTrack pass hned teď
Klepni níže a vyber si svůj FastTrack — jen tento klub, balíček, nebo celý ostrov. Od odemčení tě dělí pár vteřin.
Odemknout tento klub
FastTrack tento klub odemkne okamžitě. Tvůj pass se uloží do tvého bezplatného účtu a přijde e-mailem jako vstupenka — připravená, kdykoli budeš chtít.
Získej všechny detaily
Jeden e-mail s přesnou polohou klubu, trasou, domovním řádem a kontaktem — a odemknou se všechny zamčené detaily na této stránce. Budeš přesně vědět, co čekat.
Ozvi se plně připraven
Klub je předem informován o tvém příchodu a ty už znáš pravidla, cestu i to, jak to funguje — takže první kontakt proběhne hladce a s jistotou.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Již máte balíček FastTrack s volným odemčením pro tento klub.
Váš ostrovní pas odemkne kterýkoli klub, kdykoli — bez omezení.
Máte FastTrack Pass, který zatím není přiřazen ke klubu.
Najít Greenage Club
Co říkají členové
Zatím žádné recenze
Buďte první, kdo se podělí o zkušenost s tímto klubem.
Kluby v okolí
Green Eyes
Otevře v 17:00≈ 0.0 km od Greenage ClubBarcelona, Catalonia
Medical Green CSC
Otevřeno≈ 0.2 km od Greenage ClubBarcelona- Aktualizováno

La Crème Gràcia
Otevřeno≈ 0.4 km od Greenage ClubBarcelona, Catalonia Kalapa
Otevře v 15:00≈ 0.5 km od Greenage ClubBarcelona, Catalonia- Nové

RDM
Otevřeno≈ 0.6 km od Greenage ClubBarcelona Orderin-Bcn
Otevřeno≈ 0.6 km od Greenage ClubBarcelona, Catalonia











